Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 335SML100M
335SML100M
335SML100M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 335SML100M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 335SML100M
Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela 335SML100M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 785103 pcs Podatkovni list SML Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija SML
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 28mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 42mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.232" (5.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50.24 Ohm @ 120Hz natančen opis 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 50.24 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose