Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > B14B-PHDSS
B14B-PHDSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B14B-PHDSS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B14B-PHDSS
Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER PHD TOP 14POS 2MM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4471 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B14B-PHDSS Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER PHD TOP 14POS 2MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4471 pcs Podatkovni list PHD Connector
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija PHD
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.291" (7.40mm)
Druga imena 455-1329 delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 14 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 8.8mm Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Višina izolacije 0.256" (6.50mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Detent Lock
natančen opis Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.114" (2.90mm) Stik s fino debelino - post -