Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > B14B-XASK-1
B14B-XASK-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B14B-XASK-1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B14B-XASK-1
Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER XA 14POS 2.5MM TIN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5446 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B14B-XASK-1 Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER XA 14POS 2.5MM TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5446 pcs Podatkovni list XA1 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Press-Fit, Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija XA
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 11.3mm
Višina izolacije 0.346" (8.80mm) Barva izolacije Natural
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Locking Ramp natančen opis Connector Header Through Hole 14 position 0.098" (2.50mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.134" (3.40mm) Dolžina kontakta - parjenje -