Domov > Izdelki > filtri > RF Filtri > 1810LP07B200T
1810LP07B200T
1810LP07B200T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1810LP07B200T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1810LP07B200T
Proizvajalec Johanson Technology
Opis FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1810MHZ
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
In Stock 5976 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 1810LP07B200T Proizvajalec Johanson Technology
Opis FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1810MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
količina Na voljo 5976 pcs Podatkovni list
Kategorija filtri Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)