Domov > Izdelki > filtri > RF Filtri > 1810LP14A200T
1810LP14A200T
1810LP14A200T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1810LP14A200T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1810LP14A200T
Proizvajalec Johanson Technology
Opis FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1810MHZ
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
In Stock 61842 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 1810LP14A200T Proizvajalec Johanson Technology
Opis FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1810MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
količina Na voljo 61842 pcs Podatkovni list Integrated Passive Components
Kategorija filtri Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ripple -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Druga imena 712-1126-1 Tip montaže Surface Mount
Izguba vstavka 0.6dB Višina (maks.) 0.028" (0.70mm)
Pogostost 1.81GHz Center Vrsta filtra Low Pass
Bandwidth 200MHz
Podobni izdelki
 RFQ
1810DBX Image
  • del #:1811-100F
  • Proizvajalci:Techspray
  • Opis:DESOLDER BRAID ROSIN 0.098" 100'
  • Na zalogi:1629
 RFQ
1811-25F Image
  • del #:1811-25F
  • Proizvajalci:Techspray
  • Opis:DESOLDER BRAID ROSIN 0.098" 25'