Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALF20C561EL600
ALF20C561EL600
ALF20C561EL600
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALF20C561EL600 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALF20C561EL600
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 560UF 20% 600V PRESSFIT
(v ameriških dolarjih)
216 pcs
Product parameter
številka dela ALF20C561EL600 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 560UF 20% 600V PRESSFIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4790 pcs Podatkovni list ALF20 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 600V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm) Serija ALF20
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.04A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.57A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole, Press-Fit
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 163 mOhms Višina - sedež (maks.) 3.228" (82.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 235.6 mOhm @ 100Hz natančen opis 560µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 235.6 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose