Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALF20C681DL450
ALF20C681DL450
ALF20C681DL450
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALF20C681DL450 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALF20C681DL450
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 680UF 20% 450V PRESSFIT
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela ALF20C681DL450 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 680UF 20% 450V PRESSFIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10581 pcs Podatkovni list ALF20 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija ALF20
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.61A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.09A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole, Press-Fit
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 131 mOhms Višina - sedež (maks.) 3.228" (82.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 190 mOhm @ 100Hz natančen opis 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 190 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose