Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALF40C821DL350
ALF40C821DL350
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALF40C821DL350 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALF40C821DL350
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 820UF 20% 350V PRESSFIT
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela ALF40C821DL350 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 820UF 20% 350V PRESSFIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10852 pcs Podatkovni list ALF40 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 350V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija ALF40
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.82A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.72A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole, Press-Fit
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 102 mOhms Višina - sedež (maks.) 3.228" (82.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 mOhm @ 100Hz natančen opis 820µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 150 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
  • del #:ALF40G102ED200
  • Proizvajalci:KEMET
  • Opis:CAP ALU 1000UF 20% 200V PRESSFIT