Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALF40C821EP450
ALF40C821EP450
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALF40C821EP450 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALF40C821EP450
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 820UF 20% 450V PRESSFIT
(v ameriških dolarjih)
216 pcs
Product parameter
številka dela ALF40C821EP450 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 820UF 20% 450V PRESSFIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8677 pcs Podatkovni list ALF40 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm) Serija ALF40
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.34A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 11.05A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole, Press-Fit
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 85 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 121 mOhm @ 100Hz natančen opis 820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 121 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose