Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS70A472NF500
ALS70A472NF500
ALS70A472NF500
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS70A472NF500 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS70A472NF500
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ALS70A472NF500 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1721 pcs Podatkovni list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm) Serija ALS70
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14.5A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 21.1A @ 10kHz