Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS70A511DB450
ALS70A511DB450
ALS70A511DB450
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS70A511DB450 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS70A511DB450
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 510UF 20% 450V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ALS70A511DB450 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 510UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 11276 pcs Podatkovni list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm) Serija ALS70
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.2A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.9A @ 10kHz