Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS70A561DA350
ALS70A561DA350
ALS70A561DA350
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS70A561DA350 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS70A561DA350
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 560UF 20% 350V SCREW
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela ALS70A561DA350 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 560UF 20% 350V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12004 pcs Podatkovni list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 350V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm) Serija ALS70
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.1A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.8A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.504" (12.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 174 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.126" (54.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 298 mOhm @ 100Hz
natančen opis 560µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 298 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 560µF