Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS70A564NT040
ALS70A564NT040
ALS70A564NT040
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS70A564NT040 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS70A564NT040
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 560000UF 20% 40V SCREW
(v ameriških dolarjih)
48 pcs
Product parameter
številka dela ALS70A564NT040 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 560000UF 20% 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1123 pcs Podatkovni list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 40V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm) Serija ALS70
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 34.5A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 35.3A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 8 mOhms
Višina - sedež (maks.) 8.740" (222.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm @ 100Hz
natančen opis 560000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 560000µF