Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS80G913NT100
ALS80G913NT100
ALS80G913NT100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS80G913NT100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS80G913NT100
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 91000UF 20% 100V SCREW
(v ameriških dolarjih)
48 pcs
Product parameter
številka dela ALS80G913NT100 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 91000UF 20% 100V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1303 pcs Podatkovni list ALS80, 81 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm) Serija ALS80
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 28A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 29.7A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 9 mOhms
Višina - sedež (maks.) 8.740" (222.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm @ 100Hz
natančen opis 91000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 91000µF