Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS80G914NT025
ALS80G914NT025
ALS80G914NT025
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS80G914NT025 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS80G914NT025
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 910000UF 20% 25V SCREW
Product parameter
številka dela ALS80G914NT025 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 910000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1219 pcs Podatkovni list ALS80, 81 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm) Serija ALS80
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 29.5A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 30A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 8 mOhms
Višina - sedež (maks.) 8.740" (222.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm @ 100Hz
natančen opis 910000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 910000µF