Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS81A243NW200
ALS81A243NW200
ALS81A243NW200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS81A243NW200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS81A243NW200
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 24000UF 20% 200V SCREW
(v ameriških dolarjih)
48 pcs
Product parameter
številka dela ALS81A243NW200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 24000UF 20% 200V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1646 pcs Podatkovni list ALS80, 81 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm) Serija ALS81
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 19.9A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 24.4A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 14 mOhms
Višina - sedež (maks.) 6.732" (171.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm @ 100Hz
natančen opis 24000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 24000µF