Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALS81A272LM500
ALS81A272LM500
ALS81A272LM500
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALS81A272LM500 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALS81A272LM500
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Product parameter
številka dela ALS81A272LM500 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1811 pcs Podatkovni list ALS80, 81 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm) Serija ALS81
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10.5A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 18.8A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 60 mOhms
Višina - sedež (maks.) 5.236" (133.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm @ 100Hz
natančen opis 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 80 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2700µF