Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0402C104M4RACTU
C0402C104M4RACTU
C0402C104M4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0402C104M4RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0402C104M4RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
Product parameter
številka dela C0402C104M4RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2773294 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)