Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0402C104M9PACTU
C0402C104M9PACTU
C0402C104M9PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0402C104M9PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0402C104M9PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0402
Product parameter
številka dela C0402C104M9PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5006471 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)