Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0402C331M5JAC7867
C0402C331M5JAC7867
C0402C331M5JAC7867
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0402C331M5JAC7867 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0402C331M5JAC7867
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 50V U2J 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela C0402C331M5JAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 50V U2J 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3008390 pcs Podatkovni list U2J Dielectric, 10-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient U2J Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)