Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0402C331M8HAC7867
C0402C331M8HAC7867
C0402C331M8HAC7867
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0402C331M8HAC7867 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0402C331M8HAC7867
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0402 330PF 10V ULTRA STA
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela C0402C331M8HAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0402 330PF 10V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3033575 pcs Podatkovni list Ultra Stable, X8R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient X8R Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)