Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C105M4VACTU
C0805C105M4VACTU
C0805C105M4VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C105M4VACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C105M4VACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 16V Y5V 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C105M4VACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 16V Y5V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1777371 pcs Podatkovni list Y5V Dielectric, 6.3-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Temperaturni koeficient Y5V (F) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)