Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C105M9RACTU
C0805C105M9RACTU
C0805C105M9RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C105M9RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C105M9RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 6.3V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C105M9RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 6.3V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 244718 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)