Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C120C2GACTU
C0805C120C2GACTU
C0805C120C2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C120C2GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C120C2GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 200V NP0 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C120C2GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 200V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 323544 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±0.25pF Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)