Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C120C5GACTU
C0805C120C5GACTU
C0805C120C5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C120C5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C120C5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 50V NP0 0805
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C120C5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 50V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 371718 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±0.25pF Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)