Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C273J8RACTU
C0805C273J8RACTU
C0805C273J8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C273J8RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C273J8RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.027UF 10V X7R 0805
Product parameter
številka dela C0805C273J8RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.027UF 10V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 730761 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)