Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C273K3HACTU
C0805C273K3HACTU
C0805C273K3HACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C273K3HACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C273K3HACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.027UF 25V X8R 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C0805C273K3HACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.027UF 25V X8R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1008567 pcs Podatkovni list Ultra Stable, X8R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.047" (1.20mm)
Temperaturni koeficient X8R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 399-5708-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.027µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije General Purpose