Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C360J1GACTU
C0805C360J1GACTU
C0805C360J1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C360J1GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C360J1GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 36PF 100V NP0 0805
Product parameter
številka dela C0805C360J1GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 36PF 100V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 804462 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)