Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C360J5GACTU
C0805C360J5GACTU
C0805C360J5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C360J5GACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C360J5GACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 36PF 50V C0G/NP0 0805
Product parameter
številka dela C0805C360J5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 36PF 50V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1006309 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)