Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C395M8PACTU
C0805C395M8PACTU
C0805C395M8PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C395M8PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C395M8PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3.9UF 10V X5R 0805
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C0805C395M8PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3.9UF 10V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 359772 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)