Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C395M9PACTU
C0805C395M9PACTU
C0805C395M9PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C395M9PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C395M9PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3.9UF 6.3V X5R 0805
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C0805C395M9PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3.9UF 6.3V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 469928 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)