Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C474J3RACTU
C0805C474J3RACTU
C0805C474J3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C474J3RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C474J3RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 25V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C0805C474J3RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 169141 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)