Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C0805C474J4RACTU
C0805C474J4RACTU
C0805C474J4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C0805C474J4RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C0805C474J4RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C0805C474J4RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 223817 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)