Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C101KDRACTU
C1206C101KDRACTU
C1206C101KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C101KDRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C101KDRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 1KV X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C101KDRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 1KV X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 224389 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)