Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C101KGGACTU
C1206C101KGGACTU
C1206C101KGGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C101KGGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C101KGGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 2KV C0G/NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C101KGGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 100PF 2KV C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 221159 pcs Podatkovni list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.069" (1.75mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)