Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C102MAGEC
C1206C102MAGEC
C1206C102MAGEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C102MAGEC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C102MAGEC
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 1NF 250V C0G 20%
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela C1206C102MAGEC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 1NF 250V C0G 20% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 260947 pcs Podatkovni list ESD, COG Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1000pF