Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C102MCGACTU
C1206C102MCGACTU
C1206C102MCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C102MCGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C102MCGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 500V NP0 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1206C102MCGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 500V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 296696 pcs Podatkovni list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.069" (1.75mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)