Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C102MFRACTU
C1206C102MFRACTU
C1206C102MFRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C102MFRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C102MFRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1206C102MFRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 253957 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)