Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C106K9PACTU
C1206C106K9PACTU
C1206C106K9PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C106K9PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C106K9PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10UF 6.3V X5R 1206
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C106K9PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10UF 6.3V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1003166 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)