Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C106M4PACTU
C1206C106M4PACTU
C1206C106M4PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C106M4PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C106M4PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10UF 16V X5R 1206
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C106M4PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10UF 16V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 645318 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 399-8154-1 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose