Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C106M8VACTU
C1206C106M8VACTU
C1206C106M8VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C106M8VACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C106M8VACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10UF 10V Y5V 1206
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C106M8VACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10UF 10V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 159458 pcs Podatkovni list Y5V Dielectric, 6.3-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.069" (1.75mm)
Temperaturni koeficient Y5V (F) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)