Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C225M9RACTU
C1206C225M9RACTU
C1206C225M9RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C225M9RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C225M9RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2.2UF 6.3V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C225M9RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2.2UF 6.3V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 217223 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)