Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C226M8RACTU
C1206C226M8RACTU
C1206C226M8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C226M8RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C226M8RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 22UF 10V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C226M8RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 22UF 10V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 273290 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija C Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 399-7444-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose