Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C274K5RACTU
C1206C274K5RACTU
C1206C274K5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C274K5RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C274K5RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.27UF 50V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C274K5RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.27UF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 297891 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)