Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C275K4PACTU
C1206C275K4PACTU
C1206C275K4PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C275K4PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C275K4PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2.7UF 16V X5R 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1206C275K4PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2.7UF 16V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 236639 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)