Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C825K8PACTU
C1206C825K8PACTU
C1206C825K8PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C825K8PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C825K8PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 8.2UF 10V X5R 1206
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1206C825K8PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 8.2UF 10V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 153825 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)