Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C825M8RACTU
C1206C825M8RACTU
C1206C825M8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C825M8RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C825M8RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 8.2UF 10V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C825M8RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 8.2UF 10V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 184669 pcs Podatkovni list X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)