Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C471KDRACTU
C1210C471KDRACTU
C1210C471KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C471KDRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C471KDRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 1KV X7R 1210
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C471KDRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 1KV X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 137788 pcs Podatkovni list High Voltage X7R Dielectric
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.075" (1.90mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)