Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C471KGGACTU
C1210C471KGGACTU
C1210C471KGGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C471KGGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C471KGGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 2KV NP0 1210
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1210C471KGGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 2KV NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 95740 pcs Podatkovni list High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.110" (2.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)