Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1210C681JCGACTU
C1210C681JCGACTU
C1210C681JCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1210C681JCGACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1210C681JCGACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 680PF 500V NP0 1210
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1210C681JCGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 680PF 500V NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 106635 pcs Podatkovni list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)